Ανά Περιοχή

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΗΣ

Επιλέξτε γρήγορα από τις περιοχές παρακάτω για να σας εμφανίσουμε όλες τις λαικές αγορές με βάση την γεωγραφική περιοχή.

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΑΝΑΤΟΛΙΚΑ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΣΚΗ(ΚΥΒΕΛΕΙΑ) ΚαραϊσκάκηΕδ. Ροστάν
ΑΛΛΑΤΙΝΗ Μητροπούλου & Σόλωνος περ. Μπότσαρη
Γ. ΑΓΓΕΛΟΥ Γ.Αγγέλου & Αλκαμένους (γήπεδο ΑΡΗ)
ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Αρτάκης (περιοχή Κληματαριάς Αγ. Θεράποντα)
ΕΜΠΕΔΟΚΛΕΟΥΣ Εμπεδοκλέους (περ.Αγ.Μαρίνας Α.Τούμπα)
  Δευτέρα
ΠΑΠΑΔΑΚΗ Παπαδάκη & Πανσελήνου
ΜΑΛΑΚΟΠΗ Δ. Πυλαίας Τσέλιου
Ν.ΚΡΗΝΗ Δ. Καλαμαριάς Λυκούδη (Αγ.Γεώργιος-Εργατικές Κατοικίες)
ΟΡΜΥΛΙΑΣ-ΚΙΜ.ΒΟΓΑ Ορμυλίας & Κίμ.Βόγα
  Τρίτη
ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ Κλεάνθους (γήπεδο ΠΑΟΚ)
ΣΟΛΩΝΟΣ-ΚΡΗΤΗΣ Σόλωνος-Παπαντωνίου-Πάρκο Πατρικίου(Κρήτης)
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Λιτοχώρου(περιοχή Παπάφη)
  Τετάρτη
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Αμισού(μπροστά στο παλιό Δημαρχείο)
ΚΑΝΑΡΗ από Αλ.Παπαναστασίου μέχρι Παπάφη
ΠΥΛΑΙΑ Παύλου Μελά, δίπλα στο Σχολείο
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ Δ. Αγ.Παύλου Ηπείρου
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Καλαμαριά στο πάρκο, δίπλα στις εργατικές κατοικίες(Εθν. Αντιστάσεως)
  Πέμπτη
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Ορτανσίας
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ Χαλκιδικής(περιοχή Μπότσαρη)
ΚΗΦΙΣΙΑ Δ. Καλαμαριάς Καπαδοκίας & τμήμα της Ζηργάνου
  Παρασκευή
ΜΑΡΤΙΟΥ Θεσσαλονίκης Π. Γρηγορίου Ε΄& Μακεδονία
ΠΑΥΣΑΝΙΑ Παυσανία(περιοχή Γηροκομείου,Α.Τούμπα)
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. Καλαμαριάς Μακροχωρίου (περιοχή εκκλ.Αγ.Νικόλαος)
  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΕΝΤΡΟ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΟΔΟΣ
40 ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ Ηρακλείας στην Πλ.Ελευθερίας   Τρίτη
ΓΚΡΑΤΣΙΟΥ Κων/νου Γκράτσιου(περιοχή Αγ.Δημητρίου)   Πέμπτη
ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΟΥ Δ. Θεσσαλονίκης Καυτατζόγλου, στο πάρκο Στρατηγείου   Παρασκευή
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΔΥΤΙΚΑ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Σταυρούπολη Μπουμπουλίνας-Ν.Ξυλούρη
ΜΕΝΕΜΕΝΗ Κουντουριώτη πλησίον Γυμνασίου Μενεμένης
ΝΕΑΠΟΛΗ Μητροπόλεως
  Δευτέρα
ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Δ. Ευόσμου Μικράς Ασίας
ΖΩΟΔ. ΠΗΓΗΣ Δ. Αμπελοκήπων Αρκαδίου-Ζαλόγγου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ. Κορδελιού Μ.Αλεξάνδρου- Αριστοτέλους
ΕΥΟΣΜΟΣ(ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ) Δ. Ευόσμου Πλάτωνος, Αχιλλέως
ΚΑΝΑΡΗ Δ. Πολίχνης Κανάρη
ΒΑΘΥΛΑΚΟΣ Δ. Αγ. Αθανασίου
  Τρίτη
Π.ΜΕΛΑ Δ. Σταυρούπολης Σολωμού από Καραϊσκάκη-Αγ.Δημητρίου
ΣΥΚΙΕΣ Δ. Συκεών Ρήγα Φεραίου, Κορυτσάς&Ναυπάκτου
ΔΑΒΑΚΗ(ΣΥΚΙΕΣ) Δ. Συκεών Δαβάκη(μπροστά στην εκκλησία Αγ.Βασιλείου)
ΦΛΕΜΙΝΓΚ Δ. Πολίχνης Φλέμινγκ
  Τετάρτη
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Αρχαιοτήτων & Δεξαμενής(όπισθεν Υδραγωγείου)
ΠΟΛΙΧΝΗ από Δερβενεκίων & Παπάφη,στην οδό Φιλίππου
ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΣ Δ. Μενεμένης Οδός Νεκταρίου
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Σταυρούπολη Οδός Άρη Βελουχιώτη
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ Δ.Ωραιοκάστρου
  Πέμπτη
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Μεσολογγίου & Βενιζέλου
ΕΥΟΣΜΟΣ Αριστοτέλους, πάρκο Ελπίδος
ΜΕΤΕΩΡΑ Δ. Πολίχνης Παραπλεύρως των οδών Μ.Αλεξάνδρου,Γρανικού & Κυριακοπούλου
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Δ. Ευόσμου
  Παρασκευή
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ Δ. Αμπελοκήπων Κολωνιάρη-Καλλιθέας-Χαλκοκονδύλη (Αγ.Πάντων)
ΝΕΑΠΟΛΗ Αγ.Στεφάνου
ΚΟΡΔΕΛΙΟ Σιατίστης-Παπαφλέσσα-Πάρκο Ειρήνης&Φιλίας
ΕΥΟΣΜΟΣ Ιθάκης, κοντά στην Περ/κή Οδό
  Σάββατο
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΣΙΝΔΟΣ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΠΕΡΑΙΑ
  Δευτέρα
ΚΟΥΦΑΛΙΑ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ
  Τρίτη
ΔΙΑΒΑΤΑ
Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΠΑΝΩΜΗ
ΑΔΕΝΔΡΟ
Ν.ΡΥΣΙΟ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ
  Τετάρτη
ΚΥΜΙΝΑ
Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΓ. ΣΤΑΥΡΟΣ
  Πέμπτη
ΒΑΣΙΛΙΚΑ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ
ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΣΟΧΟΣ
ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ν. ΕΠΙΒΑΤΕΣ
  Παρασκευή
ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΘΕΡΜΗ
ΓΕΦΥΡΑ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ
Ν.ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
ΠΛΑΓΙΑΡΙ
  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Πάφρα   Δευτέρα
Σέρρες   Τρίτη
Ροδόπολη, Στρυμωνικό   Τετάρτη
Σιδηρόκαστρο, Ζύχνη   Πέμπτη
Ηράκλεια, Νέος Σκοπός   Παρασκευή
Νιγρίτα, Γάδαρος, Σκούταρη, Σκοτούσα   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Βέροια   Τρίτη
Κοπανό   Τετάρτη
Μελίκη   Πέμπτη
Μακροχώρι, Πλατύ, Αγγελοχώρι   Παρασκευή
Αλεξάνδρεια, Νάουσα   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Λιτόχωρο   Δευτέρα
Λεπτοκαρυά   Τρίτη
Κατερίνη, Αιγίνιο   Τετάρτη
Κορινός, Κονταριώτισσα   Πέμπτη
Κολινδρός, Πόροι Πλαταμώνα   Παρασκευή
Κατερίνη   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Φιλιππούπολη- Αβδήρων

40 Μαρτύρων- Αυξεντίου

Ανθοπυπολη- Ακαδημίας

  Δευτέρα
Σιδηρ. Σταθμός- Παλαιολόγου

Αμπελόκηποι- Γρηγοροπούλου

Φάρσαλα (Σκεπαστή αγορά)

Πλατύκαμπος -Χάλκη

  Τρίτη
Άγ. Αθανάσιος -Καλλιθέας

Νεράιδα -Λαττυμύας

Ελασσόνα -Τιταρήσιος ποταμός

  Τετάρτη
Ν. Σμύρνη- Δημοσθένους

Άγ. Γεώργιος- Κάρλας

Αβέρωφ- Κλεισθένους

Φάρσαλα

Πλατύκαμπος -Χάλκη

  Πέμπτη
Σκεπαστή Αγορά Νεάπολης

Αμπελώνας- Δ. Γκόλτσιου

Τύρναβος- Αργυροπούλι

Πλατύκαμπος- Δημοτ. Κατάστημα οικίας Ρετσιάνη Χ.

Αγιά

  Παρασκευή
Νεάπολη- Καραολή Δημητρίου

Ελασσόνα- Υψηλάντου με 28ης Οκτωβρίου

Τύρναβος- Πυθαγόρα και Δημοτικής Οδού

  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Άρνισσα   Τρίτη
Έδεσσα, Γιαννιτσά, Αριδαία   Πέμπτη
Σκύδρα, Κρύα Βρύση   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Ορμύλια, Τρίγλια, Φώκιες   Δευτέρα
Κασσάνδρεια, Ιερισσός, Νέα Καλλικράτεια   Τρίτη
Μουδανιά, Μεγάλη Παναγιά, Αρναία, Γαλάτιστα   Τετάρτη
Μαρμαράς, Άγιος Νικόλαος, Λάκκωμα   Πέμπτη
Νικήτη, Σήμαντρα   Παρασκευή
Συκιά, Πολύγυρος, Παλαιόχωρα   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Μεταμορφώσεως

Ν. Δημητριάδα

  Τρίτη
Μαγνητών- Κουντουριώτου

Μακρυγιάννη

  Τετάρτη
Δ. Γεωργιάδου

Εθν. Αντίστασης

  Παρασκευή
Άγ. Ανάργυροι- Νικηταρά

Γ. Δήμου

  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Δ. Καλαμπακίου (Μ. Αλεξάνδρου- Εθν. Αντιστάσεως)

Δ.Δ Φτελιάς (28ης Οκτωβρίου)

  Δευτέρα
Δ. Δοξάτου, Δ.Δ Κυργίων (Κεντρική πλατεία)

Δ. Σιταγρών, Δ.Δ Φωτολίβους (νότια πλευρά Σ. Σταθμού)

Δ. Σιταγρών, Δ.Δ Παρανεστίου (Λέσχη Αξιωματικών)

  Τρίτη
Δ. Κάτω Νευροκοπίου (Υψηλάντους)   Τετάρτη
Δ. Δράμας (19ης Μαϊου, Ηφαιστίωνος)   Πέμπτη
Δοξάτο- Άγ. Αθανάσιος (ΕΛ. Βενιζέλου)   Παρασκευή
Δ. Προσοτσάνης (Αρ. Παπαδάκη)

Δοξάτο (Ν. Πλαστήρα)

  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Χρυσούπολη   Τρίτη
Φίλιπποι   Τετάρτη
Ελευθερούπολη   Παρασκευή
Καβάλα   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Δ. Φερρών- Φέρες   Δευτέρα
Ορεστιάδα

Διδυμότειχο

  Τρίτη
Σουφλί   Παρασκευή
Αλεξανδρούπολη   Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Κέντρο Τρικάλων   Δευτέρα
Κλωτσοτηρα   Τετάρτη
Οιχαλια   Πέμπτη
Καλαμπάκα

Πύλη

  Παρασκευή
ΟΣΕ

Φαρκαδόνα

  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
Ανάβρα
Σαρανταπόρου
  Δευτέρα
Καρδίτσα   Τετάρτη
Λεοντάρι
Προάστιο
  Πέμπτη
Παλαμά

Φανάρι- Μαγούλα

  Παρασκευή
Σοφάδες

Μουζάκι

  Σάββατο
ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΑΡΓΟΣ ΟΡΙΣΤΙΚΟ   ΤΡΙΤΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ   ΤΕΤΑΡΤΗ
ΜΑΝΙΑΚΟΙ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ   ΣΑΒΒΑΤΠ
ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΣΚΟΥΡΚΑ- ΑΓ. ΝΙΚΑΝΔΟΡΑΣ
ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ- ΟΔΟΣ ΣΤ. ΣΤΑΜΚΙΔΗ
  ΤΡΙΤΗ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ   ΣΑΒΒΑΤO
ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΙΡΟΥ- ΕΥΛΑΛΟ   ΤΡΙΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ-ΓΕΝΙΣΕΑ   ΤΕΤΑΡΤΗ
Δ. ΑΒΔΗΡΩΝ- ΑΒΔΗΡΑ
ΣΕΛΟΥΡΟ
  ΠΕΜΠΤΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΓΡΕΒΕΝΑ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΕΣΚΑΤΗ   ΣΑΒΒΑΤO
ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΣΩΣΤΗΣ   ΠΕΜΠΤΗ
ΣΑΠΕΣ
ΊΑΣΜΟΣ
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΣΑΒΒΑΤO
ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ   ΗΜΕΡΑ
ΑΞΙΟΥΠΟΛΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ
ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΠΕΜΠΤΗ
ΕΥΡΩΠΟΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΙΛΚΙΣ, ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ, ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ   ΣΑΒΒΑΤO